Konečně volno, zájezd je za rohem

Dnešní příspěvek pojmu trochu jinak – nebudu totiž mluvit o střediscích, či sněhu u nás, budu ale mluvit (možná trochu sebestředně :D) o sobě. Konečně se mi totiž povedlo úspěšně dokončit semestr, užívám si tedy aktuálně vytouženého volna a s ním na poslední chvíli spolu se členy rodiny radíme a diskutujeme, kam pojedeme opět po roce na hory.

Ano, máte naprostou pravdu – minulý rok už bylo v tuto chvíli vše dávno rozhodnuté a já sám jsem v jednom z příspěvků zde na blogu psal, že se tyto věci mají řešit z obrovským předstihem (a stále si za tím stojím), jenže časy se mění: V té době jsem chodil na univerzitu v Pardubicích, přičemž “chodil” berte s nadsázkou, protože jsem měl jen jednu hodinu týdně a to konverzaci v angličtině (ne, nedělám si legraci :D). Zkoušku z tohoto jediného předmětu jsem měl samozřejmě zmáklou levou zadní ještě dlouho před Vánoci, odjezdu na hory na začátku nového roku tedy nebránilo vůbec nic.

Nyní jsem ale studentem “regulérního” oboru (viz. O mně) a až do poslední chvíle jsem tedy nevěděl, kdy přesně budu zkoušky mít, či kolik jich budu opravovat (naštěstí jsem však dal všechny úspěšně napoprvé! :D). K tomu přicházejí ještě bráchovy státnice, což je věc druhá (mimochodem, hodně štěstí! :)), takže plánování půl roku dopředu opravdu už tak jednoduché není.

Teď ale už k věci, abych také nemluvil jen a pouze o škole: Zatím jediná jistá věc je termín zájezdu, který by měl být v půlce února (přesný datum zveřejňovat nebudu kvůli jistým školním důvodům… :D). Nyní padá důležitější otázka: Kam vůbec pojedeme?

Pár pravděpodobných návrhů tu máme, vezmu je tedy od toho nepravděpodobnějšího:
1.) Madesimo, Itálie (kdysi jsme zde byli a vzpomínky byly jen kladné, tak proč se sem nepodívat znovu :))
2.) Rokytnice nad Jizerou, ČR (ano, snad poprvé uvažujeme taky nad českým střediskem, kam bychom pro změnu jeli :D)

Jak je vidno, opravdu se jedná o “pár” návrhů, nicméně jsou to jen dvě vypsaná střediska a víceméně není jisté ani jedno z nich, také je možné, že nakonec pojedeme úplně někam jinam 😀 Jakmile budeme vědět přesnější určení, s jistotou vás informuji zde na blogu.

Zatím jen doufám, že se bude zima držet jako doposud, abychom vůbec měli na čem lyžovat 🙂 SKOL!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *