Když v ráji sněžilo

Již za pár dní nám končí jarní období a začíná to nejteplejší – léto. Pro nás – studenty – to znamená začátek zkouškového období, nicméně možná pro ty, kteří měli většinu předmětů s předtermíny, to může být i jeho konec.

Ať tak či onak, začíná období, které je – co se teploty týče – přesným opakem toho mého nejoblíbenějšího: Zimy (kdo by to byl řekl, že?).

Říkám to stále a pravděpodobně to také stále říkat budu: Mám rád všechna období – nemám nic proti “kvetoucímu” jaru, teplému létu či sychravému podzimu, ale pořád jsou to pro mne spíše ta vedlejší období, kdy se můžu “revitalizovat” a připravit na ono hlavní období, ve kterém žiji, které mi přináší tu největší svobodu, kterou mnozí nalézají v jiných časech.

Úsměv na rtech mi tedy aktuálně dodávají fotografie a záběry ze zasněžených plání z minulých zim či paradoxně z těch aktuálně zasněžených resortů v čele například s Livignem (které ani není položené tak vysoko!).

Zima tedy skončila, nicméně rozhodně ne úplně a už vůbec ne napořád. Léto je zkrátka tady, abychom měli čas se připravit na sjíždění zasněžených plání. 🙂

Na úplný závěr si můžete připomenout mé oblíbené video v podání lyžařky Lorraine Huber 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *