O mně

Jmenuji se Vašek Trunec (zde na blogu vystupuji častěji pod přezdívkou “Špenát”), je mi 24 let, jsem fanatik do lyžování a momentálně jsem studentem Univerzity Karlovy se zaměřením na informační vědu.

K tomuto parádnímu zimnímu sportu jsem se dostal přes rodiče, kteří mě v mých čtyřech letech osedlali na malé dřevěné laťky, shodou okolností se jim říkalo “lyže” 😀 Vzhledem k tomu, že jsem byl ještě malé děcko a navíc jsem lyžovat neuměl (neříkám, že teď umím, lyžuji vlastním stylem a mnohým se to nelíbí 😀 ), vůbec mě to v té době nebavilo a nechápal jsem, jak tomu může někdo dávat přednost před úžasným teplem domova. O pár let později se ale vše naprosto změnilo a já si začal lyžování postupně užívat, milovat, zbožňovat a na této pozici jsem dodnes. Lyžování je pro mě jedna z nejdůležitějších věcí v životě a velice pravděpodobně také zůstane.

A co přesně mě na tomto alpském sportu tak upoutalo? Možnost spatřit krásy horizontů, když si jen tak stojíte na samotném vrcholu hory a obdivujete neuvěřitelná panoramata kolem vás. Možnost kompletně vypnout a nemyslet na nic jiného, než jakou část čerstvě napadaného prašanu za chvíli projedete a jakým stylem. Možnost žít druhý, ničím nerušený život na nádherných svazích a nasát chladný, čerstvý vzduch. To všechno a mnohem víc se pro mě skrývá pod tím jediným pojmem – Lyžování.

2 thoughts on “O mně

 1. Martina Habartová

  Vážený Vašku,

  zaujal nás Váš blog a líbí se nám Váš styl, a proto jsme se rozhodli oslovit Vás s nabídkou vyzkoušení a následné recenze produktu e-shopu Affekt.cz, který se zabývá prodejem sportovního a outdoorového vybavení.

  Nabízíme Vám zdarma k vyzkoušení jakýkoliv z produktů e-shopu dle Vašeho výběru do výše 500,-. Kompletní sortiment naleznete na našich stránkách: http://www.affekt.cz/

  V případě, že máte o spolupráci zájem, napište nám prosím jenom název (a velikost) produktu, který byste rád vyzkoušel, a Vaši adresu a my Vám zboží ihned zašleme.

  Doufám, ze Vás naše nabídka oslovila, a budeme se těšit na Vaši odpověď.

  Pěkný zbytek dne!

  S pozdravem

  Martina Habartová
  affekt.cz

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *